вівторок, 5 жовтня 2021 р.

Раді разом із командою сьогодні оголосити переможців найсмачнішого напрямку

Найсмачніший напрям міжнародного культурно-соціального проекту "Таємниці України для тебе", який іменується "Автентична українська кухня"! Раді разом із командою сьогодні оголосити переможців! Вітаємо та дякуємо усім за активну участь!!!


P.s про деталі вручення подарунків оголосимо згодом.

І місце Кошарук Євген (м.Луцьк) - «Мацик» - 50 тис.грн.

ІІ місце Вятковська Наталя (м.Вижниця, Чернівецька обл.) – «Гоцульські голубці» - 25 тис.грн.

ІІІ місце Кириловська Олена (м.Мирноград, Донецька обл.) – «Дивень. Обрядовий весільний хліб» - 15 тис.грн.

5 ноутбуків

1. Максимчук Ольга (м.Івано-Франківськ)  - «Галицький сирник»

2. Гобот Катерина (м.Мукачево) – «Рокот-крумплі»

3. Костинська Марія (м.Тернопіль) - «Шулики з маком»

4. Мадарах Степан (м.Долина, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) - Лемківська страва «Буляники з квашеною капустою»

5. Кампова Надія (смт Тошківка, Луганська обл.) – «Затірка, як у бабусі»

 

10 грошових премій по 5 000 грн


1. Каразей Єгор (м.Хмельницький) - «Шпундра по – закарпатськи»

2. Давидко Юлія (м.Гайсин, Вінницька обл.) – «Ґодзь»

3. Садов’як Надія (м.Івано-Франківськ) – «Незвиська начинка»

4. Удіванова Людмила (с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.) – «Українська бринза»

5. Комар Алла (м.Радивилів, Рівненської обл.) - "Затерта капуста"

6. Фоменко Микола (смт. Ярова, Лиманська ТГ, Донецька обл.) – «Варення із соснових шишок»

7. Федорчук Вікторія (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківської обл.) – «Натина (страва з лободи)»

8. Кельменецький центральний будинок народної творчості та дозвілля Кельменецької селищної ради (смт.Кельменці, Дністровський р-н, Чернівецька обл.) – «Смаки Кельменеччини»

9. Феник Наталя (смт Первомайське, Миколаївської обл.) – «Вітовські товченики»

10. Камінський Віктор (с.Підзамочок, Чортківський р-н, Тернопільська обл.) – «Лемківська киселиця»

 

10 наборів кухонного приладдя


1. Ємець Ірина (м.Покровськ, Донецька обл.) – «Шарпанина»

2. Улянич Галина (с.Озеряни, Прилуцький р-н, Чернігівська обл.) – «Кваша»

3. Капітоненко Ольга (с.Стародубівка Мангушська ТГ Донецька обл.) – «Козацький борщ з кропивою»

4. Блох Марина (с.Луги, Рахівський р-н, Закарпатська обл.) – «Кулеша»

5. Яреха Ганна (с.Велика Павлівка, Полтавська обл.) – «Весільна випічка»

6. Хабер Мар'яна (м.Долина, Івано-Франківська обл.) – «Українська Паска»

7. Колосенко Ірина (м.Андрушівка Житомирська обл.) - "Крупки"

8. Трифонова Ганна (с.Новосільське, Ренійський р-н, Одеська обл.) – «Фріптура із сазана»

9. Церкуник Євгенія (с.Терново, Тячівський р-н, Закарпатській обл.) – «Бограч»

10. Дідик Мар'яна (м.Рівне) – Поліський автентичний суп «Заібуриха»

 

10 парфумів від Катерини Бужинської


1. Феник Наталя (смт Первомайське, Миколаївської обл.) – «Тюлька насторчак»

2. Лучків Оксана (с.Новий Мізунь, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Вурда»

3. Щербань Олена (смт Опішня, Полтавська обл.) – «Качана каша»

4. Ульяненко Анна (м.Мирноград, Донецька обл.) – «Нудлі по-українські»

5. Нушель Олена (смт Царичанка, Дніпропетровської обл) – «Товченики»

6. Снітко Людмила, Гуденко Анастасія, Гуденко Людмила (м.Кременчук, Полтавська обл.) – «Борщ із карасями»

7. Кобинець Наталія (с.Пшеничник, Калуський р-н, Івано-Франківської обл.) – «Токан»

8. Димид Наталія (с.Гошів, Івано-Франківська обл.) – «Гошівський хліб з кмином або кропом»

9. Іванів Галина (с.Сукіль, Івано-Франківська обл.) – «Галушки» (з 10 наборів)

10. Хагенбрух Аліса (м.Рівне) – «Княжа каша зі сливовою підливою»

 

10 солодких подарунків


1. Бассак Тетяна (м.Ніжин, Чернігівська обл.) – «Ніжинський огірок»

2. Семенець Олеся (с.Плешкані, Золотоніський р-н, Черкаська обл.) – «Бузинник»

3. Майко Лідія (м.Долина, Івано-Франківська обл.) – «Повидло з тертої Ружі»

4. Клебан Оксана (с.Старий Мізунь, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Бульбляні пироги бойківські»

5. Стефанків Мар’яна (м.Болехів, Івано-Франківська обл.) – «Гамани»

6. Когут Оксана, Герус Людмила (смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл.) – «Яворівський пиріг»

7. Грималюк Іванна (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківська обл) – «Кукурудзяні коржі»

8. Грималюк Галина (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківська обл) – «Бурякові голубці»

9. Павлюк Олена (смт Кути, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Ганджабур»

10. Мураль Анна (с.Шевченкове, Вигодська громада Калуський р-н Івано-Франківська обл.) – «Пироги з лісових ягід та суниць»

11. Делятинчук Андрій (смт Ясіня, Рахівський р-н, Закарпатська обл.) - "Гуцульська овеча бриндзя"

12. Петрів Марія (с.Брустури, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Сирні їстівні іграшки» (гуцульскі коники)

13. Ткачук Іванна (с.Годи-Добровідка, Коломийського р-н, Івано-Франківська обл.) – «Вареники з картоплею»

14. Савчук Оксана (с.Тисів, Івано-Франківська обл.) – «Бураки» (білий борщ з паснистих квашених бураків засипаний вівсянкою)

15. Смірнов Андрій (с.Сурсько-Литовське, Дніпропетровська обл.) – «Мурзяники»

16. Мочернюк Ганна (с.Іванівці Коломийський р-н, Івано-Франківська обп.) – «Мантули»

 

Подарунковий набір від CLEAN STREAM


1. Ковтуненко Юрій (с.Піщана, Київська обл.) – «Капама»

2. Голяченко Тетяна (смт Іршанськ, Коростенський р-н, Житомирська обл.) - «Чорна» поліська юшка

3. Костинська Олена (с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл.) – «Квасок»

4. Зотько Ніна (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) – «Паприкаш по Чернятинські»

5. Тесля Валерія (Кременчук, Полтавська обл.) – «Борщ»

 

Вітальну листівка із черпаного паперу


1. Швай Олександра (м.Луцьк) - «Зубці»

2. Солоніна Софія (м.Полтава)– «Полтавські галушки»

3. Ревуцька Мар’яна (м.Рівне) - «Ріплянка»

4. Мазур Вікторія (м.Хмельницьк) - «Фучки»

5. Коваль Христина (м.Чернівці) - «Кремзлики»

6. Потаненко Лілія (м.Київ) - «Каша старокиївська з телячим мозком і грибами»

7. Бельбуза Іван (м.Ужгород) - «Гомбовці закарпатські»

8. Онищук Володимир (м.Бахмут) - «Голяшка по-донбаськи»

9. Ульяненко Анна (м.Мирноград, Донецька обл.) – «Вергуни»

10. Зотько Ніна (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) – «Весільний коровай»

11. Ульяненко Анна (м.Мирноград, Донецька обл.) – «Капусняк з пшоном»

12. Грицук Юра (м.Камянець-Подільський, Хмельницька обл.) - «Шулики»

13. Дочинець Уляна (м.Ужгород) - «Косаш-левеш»

14. Ткач Євгенія (м.Київ) - «Бандуряники»

15. Фіцик Романія (м.Чернівці) - «Мамалига по-буковинськи»

16. Бринзай Надія (м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) - «Часникова зупа»

17. Гордієнео Катерина (м.Черкаси) - «Ледачі вареники з вишнею»

18. Панасовська Олена (м.Суми) – «Смажені голубці»

19. Привалова Олена (смт Чаплинка, Каховського р-н, Херсонської обл.) – «Сиряна пасочка»

20. Собченко Ганна Федорівна від колективу Летичівської публічної бібліотеки (смт.Летичів, Хмельницької обл.) – «Тушковані огірки по – Летичівськи»

21. Костик Марія (с.Чорноголова, Ужгородський р-н, Закарпатська обл.) - "Чіпкало-бундало"

22. Цапик Лідія (с.Спаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Спаська затірка»

23. Гойда Юрій, Гойда Наталія (м.Бучач, Тернопільська обл.) – «Натина по Осівецьки»

24. Клебан Оксана (с.Старий Мізунь, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Ужипки»

25. Мадарах Степан (м.Долина, Івано-Франківська обл.) – «Борщ із квашеного буряка на копченому ребрі з вушками»

26. Продан Сергій (с.Кінчеш, Ужгородський р-н, Закарпатської обл.) – «Гуляш»

27. Бойко Оксана (м.Кременчук, Полтавської обл.) – «Крюківські вареники»

28. Дзалба Юрій, Богдан Наталя (м.Яремче, Івано-Франківська обл.) – «Лобода по-прикарпатськи»

29. Зотько Ніна (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) – «Опіканці»

30. Масна Ірина (с.Кунів, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.) – «Суп з пацьорками»

31. Чайковська Валентина (м.Новоукраїнка, Кіровоградської обл.) – «Діцман»

32. Мельник Людмила (с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл.) – «Галушки по Юрівські»

33. Кушнірук Леся (м.Коломия, Івано-Франківська обл.) – «Мандрики»

34. Клим Фрозіна (с.Мигове, Вижницький р-н, Чернівецька обл.) – «Сімейні рецепти - кишка та салтисон»

35. Савчук Оксана (с.Тисів, Івано-Франківська обл.) – «Пеленички»

36. Вятковська Наталія (м.Вижниця, Чернівецька обл.) – «Фаршироване ребро»

37. Стефанків Мар"яна (м.Болехів, Івано-Франківська обл.) – «Риба по бойківськи»

38. Семкович Оксана (с.Перегінськ, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Калачі»

39. Кипаца Віта (с.Новоселиця) – «Партизанська каша»

40. Костик Марія (с.Чорноголова, Ужгородський р-н, Закарпатська обл.) – «Малисник»

41. Гусак Артем (с.Луб'янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Сало в цибулинні»

42. Когут Оксана, Герус Людмила (смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл.) – «Короп печений на соломі»

43. Никончук Валентина (с.Зносичі, Сарненський р-н, Рівненська обл.) – «Пароха»

44. Никончук Валентина (с.Зносичі, Сарненський р-н, Рівненська обл.) – «Обварухи»

45. Гавриленко Вікторія (м.Суми) – «Весільні утята»

46. Соколюк Галина (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.) - «Бурники»

47. Зварчук Світлана (с. Пуків Рогатинської МТГ Івано-Франківської обл.) – «Стиранка з сиром»

48. Палічев Юрій (м.Херсон) – «Херсонська юшка»

49. Трифонова Ганна (с.Новосільське, Ренійський р-н, Одеська обл.) – «Бессарабська бринза»

50. Від імені Мельничук Ганни Іванівни (с.Вишневе, Шепетівського р-н, Хмельницької обл.) – «Колотуха»

51. Халимон Олена - респондент. Пісцова Марія - упорядник анкети (м.Полтава) – «Складаники»

52. Головійчук Аліна (с.Підпільне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Дріжджові пиріжки з вишнею»

53. Селівонець Наталія (с.Шевченківське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Польова каша по – Шевченківськи»

54. Різниченко Антоніна (с.Орлівщина, Дніпропетровська обл.) – «Зливана каша»